2. SNL: Beltinci ostajajo na vrhu lestvice

Nogomet 27. Okt 20231:48 > 29. Okt 2023 17:12 0 komentarjev
beltinci

Nogometaši Beltincev so v 15. krogu 2. slovenske nogometne lige na gostovanju pri Fužinarju zmagali z 1:0. Za Beltinčane, ki so še povečali prednost na vrhu lestvice, je zadel Ivan Težački v 19. minuti. Nogometaši lendavske Nafte so se po zmagi v gosteh proti Dravinji z 1:0 zavihteli na drugo mesto.

Drugouvrščeni Triglav je izgubil Dekanih z 1:3, potem ko je dva gola za domače dosegel Kebba Suso, vsaj začasno tretje Primorje je z 2:1 po preobratu in dveh enajstmetrovkah premagalo Tabor.

Še večji preobrat pa je uprizorila Bistrica, ki je vse do 80. minute zaostajala z 1:3 doma proti Biljam, a na koncu tudi po zaslugi dveh enajstmetrovk Jaše Martinčiča zmagala s 4:3. Dva gola je za goste sicer dosegel tudi prvi strelec lige Ricard Fernandez Betriu, skupno jih ima deset.