Sevilla v izdihljajih tekme ugnala Valencio

La liga 22. Dec 202020:36 > 20:39 0 komentarjev
Sevilla
Sevilla

Uvodni krog 15. kroga španske La Lige sta na Mestalli odigrala Valencia in Sevilla.

Andaluzijci ob vseh mogočih težavah Valencie že dolgo na Mestallo niso prišli v vlogi tako izrazitega favorita. Varovanci Julena Lopetegija so večji del srečanja nadzorovali dogajanje na igrišču, najlepši priložnosti pa so pravzaprav zapravili Netopirji, Bonou je zaustavil dva poizkusa Denisa Cherysyeva
V končnico tekme sta ekipi vstopili ob rezultatu 0:0, v 81. minuti pa je prvič v sezoni udaril Suso, ki je s strelom po sredini premagal vratarja Domenecha. Gol Španca gre zagotovo precej na dušo domačega vratarja.
Zanimivo, Sevilla je šest od sedmih zmag v tej sezoni vknjižila po zaslugi zadetka v zadnjih desetih minuta srečanja. Kriza Valencie pa postaja globja in globja …
Valencia je trenutno na 13. mestu, zgolj točko nad cona izpada.