Messi in Suarez čarala, Miami v četrtfinale (VIDEO)

Nogomet 14. Mar 20248:04 1 komentar

Luis Suarez in Lionel Messi sta Interju iz Miamija z združenimi močmi pomagala do zmage (3:1) napredovanja v četrtfinale tekmovanja CONCACAF Champions league. Urugvajec in Argentinec sta na tekmi proti Nashvillu vsak zadela po enkrat in klubu s Floride utrla pot med najboljših osem v elitnem klubskem tekmovanju Severne in Srednje Amerike.

Klub v solastništvu Davida Beckhama v četrtfinale napreduje s skupnim izidom 5:3.

Pred polnimi tribunami Chase Stadiuma v Fort Lauderdaleu so domači mrežo prvič zatresli že v 8. minuti, ko je Messi lepo podal Suarezu, ta pa je žogo rutinirano spravil v mrežo.

V 23. minuti je Argentinec mrežo našel tudi sam, pred tem mu je podal Paragvajec Diego Gomez.

Dvome o napredovanju je v drugem polčasu razblinil finski ofenzivni vezist v vrstah floridske ekipe Robert Taylor, ki je v 50. minuti zamenjal Messija. Nashville je v sodnikovem dodatku dosegel častni gol.

Preostala dva zadetka na srečanju:

V četrtfinalu se bodo Messi in druščina pomerili proti boljšemu iz duela osmine finala med Monterreyjem in Cincinnatijem.

Vse pomembnejše tekme tekmovanja CONCACAF Champions Cup lahko spremljate na programih televizije Sportklub.