Nič kaj prijetna generalka pred spopadom z Ronaldom (VIDEO)

Nogomet 29. Jan 202422:06 0 komentarjev
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Profimedia

V Rijadu sta se na prijateljskem obračunu pomerila Al-Hilal in Messijev Inter iz Miamija. S 4:3 je slavila ekipa iz Savdske Arabije.

Al-Hilal je prvi zadel. V 10. minuti je po srbski akciji, Sergej Milinković Savić je lepo zaposlil rojaka Aleksandra Mitrovića, ki je mojstrsko zadel.

Na 2:0 je le tri minute povišal Abdullah Al Hamdan in poskrbel za pravo rajanje navijačev Kingdom areni.

Inter se je vrnil po zadetku Luisa Suareza, ki je s prvim zadetkom v dresu ekipi iz ameriške MLS znižal na 1:2, vseeno pa je domači Al-Hilal na odmor odšel z dvema zadetkoma prednosti. Na 3:1 je po podaji strelca drugega zadetka arabske ekipe povišal Michael.

Michael je zadetek slavil v slogu Ronalda:

Visok zaostanek je motiviral Lionela Messija in druščino. Ravno Argentinec je v 54. minuti izkoristil enajstmetrovko, nato pa le minuto kasneje še podal za izenačenje na 3:3, ko je v polno meril 19-letni David Ruiz.

Na nov in zadnji zadetek na tekmi smo čakali do 88. minute. Po lepi asistenci Yasirja Al Shahranija je vratarja Interja z glavo Malcom, Brazilec, ki je v sezoni 2018/2019 v Barceloni igral skupaj z Messijem in Suarezom.

Odločilni zadetek na tekmi:

Inter Miami, ki se pripravlja na novo sezono profesionalne ameriške lige, se bo v četrtek prav tako v Rijadu pomeril še z Al-Nassrom, z ekipo, v kateri naravnost blesti Cristiano Ronaldo.

Že zdaj je jasno, da motivacije v obeh ekipah ne bo manjkalo, četudi gre le za pripravljalno tekmo.