Prelec je začel zabijati v avstrijski ligi

Nogomet 24. Sep 202314:58 0 komentarjev
Nik Prelec v dresu Tirola. FOTO: Profimedia.

Slovenski nogometaš Nik Prelec se je še drugič v nizu vpisal med strelce v avstrijski Bundesligi. Zadel je ob porazu Tirola proti Wolfsbergerju z 2:3. Na delu je bilo še nekaj Slovencev.

Nik Prelec je zadel že v prejšnjem krogu ob zmagi Tirola v gosteh pri Austrii Lustenau s 3:2, zdaj pa je njegov Tirol z istim izidom izgubil pred domačimi navijači proti Wolfsbergerju. Slovenski napadalec je v 59. minuti zadel za 2:2 in v 78. minuti, ko je na semaforju še svetil isti rezultat, odšel z igrišča. Gostje so do zmagovitega gola prišli v 94. minuti.

Prelec je po osmih nastopih v tej sezoni pri treh prvenstvenih golih.

Za Tirol je od 89. minute igral tudi Sandi Ogrinec.

Graški Sturm, za katerega igrata slovenska reprezentanta Jon Gorenc Stanković in Tomi Horvat, bo na delu zvečer, ko bo na Dunaju igral derbi proti Rapidu.