Ko si enostavno predober za savdsko nogometno ligo (VIDEO)

Nogomet 5. Apr 20239:11 2 komentarja

Cristiano Ronaldo je sinoči v 22. krogu savdijske nogometne lige spet zablestel v polnem sijaju in dokazal, da ni za staro šaro. Pri zmagi njegovega Al-Nassra s 5:0 proti Al-Adalahu je Portugalec v polno meril dvakrat.

Osem krogov pred koncem Al-Nassr bije bitko za prvaka z Al-Ittihadom.

Po 22 krogih Ronaldo in druščina zaostajajo le točko. Portugalski zvezdnik je svojo ekipo v vodstvo popeljal po uspešno izvedeni enajstmetrovki v 40. minuti srečanja, potem pa kasneje zadel še iz igre, ko je v 66. minuti po podaji Andersona Talisce zadel za 3:0. Talisca se je prav tako dvakrat vpisal med strelce in je na lestvici strelcev lige zdaj tretji, po en gol več od njega sta dosegla le Maročan Hamed Allah Abderrazzaq (Al-Ittihad) in Nigerijec Odion Ighalo (Al-Hilal).

Ker se Al-Ittihad in Al-Nassr do konca sezone ne bosta več pomerila, bo za obe moštvi ključno, da proti ostalim ne oddajata točk. Ronaldo je v tekoči sezoni za zdaj vpisal deset zadetkov, klubu pa želi prinesti jubilejni deseti naslov državnih prvakov.

Vrhunci včerajšnjega srečanja:

Al-Nassr naslednjo tekmo igra v nedeljo, ko bo njegov nasprotnik Al-Feiha. Srečanja savdskega nogometnega prvenstva (Saudi Pro League) si lahko ekskluzivno ogledate na programih televizije Sportklub.