Dallas slavil proti Bostonu, Warriorsi so se izvlekli

Liga NBA 25. Nov 20185:47 > 6:02
Ezra Shaw/Getty Images

Ekipa iz glavnega mesta Kalifornije je imela veliko priložnost poraziti branilca naslova, a Golden State se je izvlekel. Dallas je doma premagal Boston, Dončić pristavil 15 točk.

Kingsi so imeli 10 točk prednosti ob koncu polčasa, a so se Warriorsi vrnili v tretji četrtini in prišli do popolnega preobrata. Na koncu so slavili s 117:116, odločilni koš pa je dosegel Klay Thompson sekundo pred koncem.

Pri Sacramentu je bil najučinkovitejši Buddy Hield z 28 točkami, na drugi strani jih je imel Kevin Durant 44 in 7 podaj. Klay Thompson je dosegel 31 točk. Pri gostih Green, Curry in Cousins niso igrali. Warriorsi so prvi na Zahodu s 14-7, Sacramento je osmi z 10-9.

Dallas je slavil doma proti Bostonu s 113:104. Harrison Barnes in J.J. Barea sta dosegla po 20 točk, Luka Dončić jih je dodal 15. Na drugi strani je Jayson Tatum vpisal 21 točk, Marcus Smart in Kyrie Irving pa po dve manj.

Milwaukee je odlično odigral ultra napadalno tekmo tekmo proti San Antoniju in slavil s 135:129.