Bayernu goliada v Münchnu, Arsenal se je v ligo prvakov vrnil z zmago (VIDEO)

Liga prvakov 20. Sep 202320:40 > 20:53 1 komentar

Real Madrid se je v prvem krogu skupinskega dela lige prvakov proti Union Berlinu mučil vse do konca, rešitelj pa je bil znova Jude Bellingham, ki je zadel v četrti minuti sodnikovega dodatka. Do visoke zmage je prišel Arsenal, s kar 4:0 je ugnal PSV. Inter je proti Real Sociedadu rešil točko (1:1), Bayern pa je na poslastici v Münchnu s 4:3 ugnal Manchester United.

Real Madrid je bil na stadionu Santiago Bernabeu boljši tekmec, nagrado za predstavo pa so dočakali pozno v sodnikovem podaljšku. Jude Bellingham, ki je prvo ime madridskega kluba na začetku sezone, je zadel že svoj šesti gol v beli majici. Petkrat je zabil že v španski ligi.

Gol Bellinghama:

Na drugi tekmi, ki se je začela ob 18.45, je Kobenhavn že vodil z 2:0, na koncu pa je domači Galatasaray v dveh minutah prišel do dveh zadetkov in točke.

Arsenal se je v ligo prvakov vrnil na najboljši možen način. Že v osmi minuti je namreč Bukayo Saka topničarje povedel v vodstvo na tekmi proti PSV-ju. Le 12 minut kasneje je mladi Anglež vknjižil še asistenco, zabil je še Leandro Trossard. Še pred polčasom je za tri nič podal prav Belgijec, na svoj račun pa je z zadetkom prišel še Gabriel Jesus. Za končnih 4:0 je poskrbel kapetan Martin Odegaard.

Inter je gostoval v San Sebastianu. Kazalo je na zmago Špancev, ki so vodili vse od 4. minute, zabavo pa je pokvaril Lautaro Martinez.

Zadetka s tekme Real Sociedad – Inter Milan:

Izjemna je bila tekma v Münchnu med Bayernom in Manchester Unitedom. Domačini so hitro povedli z 2:0, v drugem polčasu pa je bolje zaigral tudi United. A vedno, ko so zadeli, so imeli Bavarci hitro odgovor. Tekma se je končala s 4:3.

Presenetljiv je domači poraz Benfice proti Salzburgu z 2:0, izgubil pa je še en portugalski klub. Braga je morala priznati premoč italijanskim prvakom iz Neaplja (2:1).