Pri Skenderju odpisana, pri Prosinečkem med strelci

Nogomet 25. Mar 202217:52 > 21:05 0 komentarjev

Nogometaši Olimpije so reprezentančni premor izkoristili za pripravljalno tekmo s hrvaškim drugoligašem Rudešem, ki so ga v Čatežu ugnali z 2:0. Zmaji so v vsakem polčasu zadeli po enkrat, v polno sta merila napadalca Lamine Tall in Mustafa Nukić. Era Roberta Prosinečkega se je tako začela z zmago.

Že začetna postava novega trenerja zmajev Roberta Prosinečkega je nakazala, da se v Ljubljani obetajo drugačni nogometni časi. Na položaju krilnih napadalcev sta tekmo začela Aldair in Almedin Ziljkić, v konici napada pa je obračun začel Lamine Tall Jr. Vsem trem nogometašem je skupno to, da so bili v obdobju Dina Skenderja potisnjeni povsem v ozadje.

Tall se je za priložnost zahvalil z vodilnim zadetkom, v drugem delu je zmago potrdil še ljubljenec ljubljanskih navijačev Mustafa Nukić, ki je pod prejšnjim trenerjem v zadnjem obdobju prav tako igral bolj obrobno vlogo.

Dobra novica za navijače Olimpije je tudi ta, da se je po težji poškodbi na zelenice vrnil Timi Max Elšnik. Vezist iz Kidričevega, ki je včeraj postal očka deklici Remmie, je tekmo začel od prve minute. Prosinečki bo na klopi zeleno-belih sicer uradno debitiral v nedeljo, 3. aprila, ko v 29. krogu Prve lige Telemach v Stožicah gostujejo Radomlje.