Tri minute, dva zadetka: Remi Atletica v Bilbau

La liga 14. Jun 202016:15 > 16:22
Getty Images/Juan Manuel Serrano Arce

Derbi 28. kroga je bil danes odigran na stadionu San Mames, kjer sta se udarila Athletic Bilbao in Atletico Madrid. V treh minutah sta v prvem polčasu padla dva zadetka, to pa je bil na koncu tudi končni rezultat 1:1.

Prvo tekmo sta danes po epidemiji virusa Covid-19 odigrala tudi Athletic Bilbao in Atletico Madrid, in ta tekma je bil tudi derbi 28. kroga v španski La Ligi.

Tekma se je končala brez zmagovalca in sicer z 1:1. Atletico Madrid je z gostovanja danes odnesel samo točko in s tem zapravil možnost, da se zavihti na 4. mesto po včerajšnjem porazu Getafeja.

Po dobrih 30-ih minutah se je moral Jan Oblak dvakrat izkazati, v 37. minuti pa je bil po akciji in zaključku Ikerja Muniaina nemočen. Sledil je zelo hiter odgovor Atletica, ki po lepi akciji v 39. minuti izenačil na 1:1. Koke je lepo podal do Diega Coste, ki je zanesljivo zadel za izenačenje.

To je bil tudi končni rezultat sicer dokaj izenačene tekme, ki je na koncu obema ekipam prinesla po eno točko.