Domžale v Krškem le do točke, Olimpija zanesljivo!

Prva liga 4. Dec 201617:38 > 17:44
NK Olimpija/Facebook

Danes sta na sporedu še zadnji tekmi 20. kroga PLTS. Domžale, ki imajo najboljši napad v PLTS, niso uspele prebiti obrambe Krškega, ki je prišlo do velike točke. Olimpija je s 4:1 nadigrala Radomlje.

NK Domžale/Facebook

Domžale so po sredinem porazu proti Radomljam (0:2) znova razočarale. Najučinkovitejši napad PLTS spet ni našel rešitve za obrambo Krškega, zato Domžalčani še vedno ostajajo brez zmage v Krškem. Najbolj zaslužen za ničlo je vratar gostiteljev Marko Zalokar, ki je spet prikazal izvrstno predstavo.

V prvem polčasu je bil najaktivnejši Slobodan Vuk, ki pa ni uspel premagati obrambe domačih. V drugem delu sta veliko poskušala tudi Jure Matjašič in Marko Alvir, a prav tako brez uspeha. V končnici srečanja so do vseh treh točk skoraj prišli Krčani. Po prostem strelu s kakšnih 30 metrov je gostujoči vratar Dejan Milić slabo posredoval in zgrešil žogo, a na njegovo srečo Dejan Vokić ni znal žoge poslati v prazno mrežo. V sodnikovem podaljšku sta imela priložnost še Damir Sadiković in Filip Dangubić a je ostalo 0:0.

Olimpija je večino dela opravila že v prvem polčasu, ki ga je dobila z 2:0. Spet je krasen zadetek dosegel Rok Kronaveter. V drugem delu so zmaji dosegli še dva gola (Delamea Mlinar in Velikonja), častni zadetek za Radomlje pa je v 87. minuti dosegel Janković.